Rimi paziņojums par turpmāko darbību

Saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību Rimi veikalos visā Latvijā turpinās stingri epidemioloģiskās drošības pasākumi, taču visi veikali ir atvērti un gaida gan vakcinētus, gan nevakcinētus pircējus neatkarīgi no veikala formāta vai atrašanās vietas jeb strādā t.s. «sarkanajā režīmā».

Savukārt no 13.oktobra astoņos iecienītākajos veikalos drošības uzlabošanai tiks pagarināts darbalaiks, lai novērstu pircēju drūzmēšanos.

Darbalaiks tiks pagarināts šajos veikalos:

  • Rimi Hyper Stirnu (Stirnu ielā 26, Rīgā) būs atvērts no plkst. 7.30 līdz plkst. 23.00.
  • Rimi Hyper Deglava (A. Deglava ielā 110, Rīgā) un Rimi Hyper Gramzdas (Imantas 15. līnijā 7, Rīgā) strādās no plkst. 7.30 līdz plkst. 22.00.
  • Rimi Super TC Poruks (J. Poruka ielā 5, Ventspilī) un TC Daugavpils (18.novembra ielā 136, Daugavpilī) strādās no plkst. 8.00 līdz plkst. 23.00.
  • Savukārt Rimi Mini veikali ar pagarinātu darba laiku no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00 būs Rimi Mini Smilšu (Smilšu ielā 92b, Daugavpilī), Rimi Mini Dzelzavas (Dzelzavas ielā 86, Rīgā) un Rimi Mini Tionis (Salnas ielā 1a, Rīgā).

Lasiet arī: Lidl joprojām varēs apmeklēt visi cilvēki

«Pārtika un citas pirmās nepieciešamības preces ir tās preču kategorijas, kurām bez ierobežojumiem jābūt pieejamām ikvienam iedzīvotājam. Rimi veikalos, ievērojot nepieciešamos drošības pasākumus, vienmēr bijuši gaidīti visi pircēji, un tas nemainīsies arī ārkārtējā stāvokļa laikā. Visi veikali darbojas sarkanajā režīmā, izņemot TC Sāga, kur veikals sarkanajā režīmā būs pieejams no 13.oktobra, un TC Galleria Riga, kur arī tiek risināta iespēja pēc iespējas drīzāk atvērt veikalu sarkanajā režīmā. Vienlaikus mēs pievēršam lielu uzmanību mūsu pircēju un darbinieku drošībai, tāpēc aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, ievērot drošības prasības un izvairīties no veikala apmeklējuma, ja ir slikta pašsajūta. Rimi e-veikala piegādes areālā aicinām izmēģināt iepirkšanos e-veikalā, bet tur, kur tas nav pieejams, lūgt radinieku vai draugu palīdzību,» aicina Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Rimi aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību, ievērot piesardzības pasākumus un neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi, kas izvietoti pie ieejas veikalos. Visos Rimi veikalos ir samazināts iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu atrodama pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet.

Tāpat aicinām pircējus ievērot 2 metru distanci ar citiem apmeklētājiem un apmaksai izmantot bezskaidras naudas norēķinus. Kases zonās, kur parasti ir vislielākā cilvēku plūsma, ir izvietotas norobežojošas grīdas uzlīmes.

Ja ir iespēja plānot iepirkšanos, cilvēki aicināti doties uz veikalu laikos, kad ir mazāka cilvēku plūsma – līdz plkst. 12.00 dienā vai pēc plkst. 19.00 vakarā. Tāpat ieteicams uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas