Rīta rutīna, kas liks justies labi visas dienas garumā

Rīts ir dienas svarīgākā daļa – kā to pavadīsi, tāda arī būs atlikusī diena.

No tā, ko dari no rīta, ir atkarīgs tavs enerģijas līmenis, produktivitāte un garastāvoklis, kas pavadīs tevi visas dienas laikā. Izklausās, ka būtu rūpīgāk jāpievēršas tam, ko dari no rīta!

Dzer ūdeni tūlīt pēc pamošanās

Tavs ķermenis guļot ļoti atūdeņojas. Kad ķermenī trūkst ūdens, vielmaiņa palēninās, un smadzenēm ir mazāk enerģijas. Lai iedarbinātu vielmaiņu, pati pirmā lieta, kas tev jāizdara uzreiz pēc pamošanās – jāizdzer viens litrs istabas temperatūras ūdens ar citronu. Neskrien uzreiz pēc kafijas un neēd!

Paēd kārtīgas brokastis

Tavas brokastis būs baterija visai dienai. Pievērs uzmanību tam, lai tās būtu bagātīgas un veselīgas! Neuztraucies par kalorijām, jo rīta vielmaiņa tās sadedzinās, lai cik daudz tu apēstu. Galvenais pabarot savas smadzenes un ķermeņa šūnas ar barojošām uzturvielām, kas nodrošinās enerģiju un možumu.

Baro savu prātu ar pozitīvismu

Ir ļoti svarīgi no rīta sagatavot savu ķermeni dienai, bet arī pozitīvu domu deva ietekmēs tavu enerģijas līmeni un produktivitāti. Ļaujies kaut kam pozitīvam ik rītu – palasi labu grāmatu, paklausies iedvesmojošu mūziku vai pameditē.

Ieej aukstā dušā

Ja godīgi – būs dienas, kad tu izdarīsi visu augstākminēto un joprojām jutīsies noguris. No tā nevar izvairīties.

Tomēr ir viens veids, kā cīnīties ar šo sajūtu – auksta duša! Aukstām dušām patiesībā ir daudz pozitīvu aspektu, kādi nepiemīt karstām dušām. Tā vairo modrību un enerģiju, paātrinot sirdsdarbību un liek asinīm aktīvāk plūst caur asinsvadiem.

Avots: mindbodygreen.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas