RNP: Apkure tiks nodrošināta līdz brīdim, kad iestāsies vienmērīgi silts laiks

Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus – salīdzinoši zemo āra gaisa temperatūru šī gada aprīlī un maijā, kā arī tuvāko dienu laika prognozi – apkure SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) apsaimniekotajām dzīvojamām mājām tiks nodrošināta līdz brīdim, kad iestāsies vienmērīgi silts laiks un māju automatizētās siltumsistēmas pakāpeniski atslēgsies.

Lielākajā daļā RNP apsaimniekoto dzīvojamo māju darbojas automatizēta apkures sistēma, kas nodrošina automātisku siltuma padeves pielāgošanos atbilstoši āra gaisa temperatūras svārstībām. Automatizētā sistēma nodrošina to, ka pavasara sezonā mājas netiek pārkurinātas, tādējādi arī siltumenerģija apkurei tiek patērēta tikai nepieciešamajā apjomā. Turklāt šī gada maijā, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, apkures maksimālā temperatūra iestatīta līdz +38 grādiem pēc Celsija.

RNP skaidro, ka šī gada aprīlī un maijā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu reģistrēta ievērojami zemāka diennakts vidējā āra gaisa temperatūra, piemēram, 2016.gada 30.aprīlī diennakts vidējā ārā gaisa temperatūra bija +10,4 grādi, bet 2017.gada 30.aprīlī vien +4,9 grādi. Savukārt 2016.gada 9.maijā bija +18,9 grādi, turpretī šogad 9.maijā vien +3,3 grādi.

Gadījumā, ja mājas dzīvokļu īpašnieki vēlas noteikt citu apkures intensitātes režīmu, vai arī noteikt siltumenerģijas piegādes atslēguma datumu, noslēdzot apkures sezonu ātrāk vai vēlāk, dzīvokļu īpašnieki var pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu un iesniegt to jebkurā RNP klientu apkalpošanas centrā vai nosūtīt pa pastu, skaidro uzņēmumā. 

Ref:224.000.103.1342

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas