Rosņeft plāno nopelnīt uz esošo parādu rēķina

Lai gan finanšu ieguldījumi Rosņeft ceturkšņa laikā praktiski nav mainījušies, kompānijas kopējais parāds pieaudzis par 53 miljardiem rubļu jeb 7,7%, sasniedzot 757, 7 miljardus rubļu.

Turklāt Rosņeft turpina izmantot Ķīnas Attīstības bankas piešķirto kredītu, otrajā ceturksnī aizņemoties vēl 52,5 miljardus rubļu, līdz ar to kompānijas kopējais kredīta parāds pašlaik ir 346, 3 miljardi rubļu, vēsta interneta portāls Newsru.com.

Otrā ceturkšņa laikā Rosņeft finanšu līdzekļi pieauguši 3,2 reizes, sasniedzot 77,4 miljardus rubļu, salīdzinot ar 24,2 miljardiem rubļu pirmā ceturksņa beigās.

Jūlija beigās depozītā Rosņeft uzglabāja 3,12 miljardus dolāru un ceturkšņa laikā šī summa pieaugusi 2,2 reizes. Pastāv aizdomas, ka kompānija vēl nav iztērējusi Ķīnas Attīstības bankas piešķirto naudu, bet novirzījusi to depozītos, tādējādi pelnot uz likmju starpības rēķina, raksta Newsru.com.

Ķīnas Attīstības bankā kredītu 15 miljardu dolāru apmērā uz divdesmit gadiem Rosņeft saņēma pagājušā gada pavasarī. Tāpat kompānijai piešķirts piecu gadu periods, kura laikā tā atmaksā vienīgi procentus. Pamatparāds Rosņeft jāsāk atmaksāt 2014.gadā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas