Ryanair: Ar idiotiskajiem distancēšanās noteikumiem mēs nelidosim

Ryanair izpilddirektors Maikls Olīrijs

Eiropas vadošās lidsabiedribas Ryanair vadība norādījusi Īrijas valdībai, ka, ja uzņēmumam tiks uzspiests turēt vidējo sēdvietu tukšu, «par to jāmaksā valstij vai arī mēs nelidosim», tā vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Trešdien, 22.aprīlī, īru lidsabiedrības izpilddirektors Maikls Olīrijs (Michael O’Leary) devis savu vērtējumu par Īrijas ieceri aviācijā ieviest fiziskas distancēšanas prasību. Tā paredz sēdināt pasažierus tā, lai starp katriem diviem pasažieriem būtu vai nu brīva vieta, vai lidmašīnas kabīnes vidējā eja.

Lasiet arī: Zemes dienā Tunberga aicina iet jaunu ceļu pēc pandēmijas

Olīrijs skaidrojis, ka Ryanair biznesa modelis ir veikt iespējami biežus avioreisus un ar maksimāli aizpildītām sēdvietām.

«Mēs nevaram nopelnīt, ja vietas ir aizpildītas par 66%.

(..) Pat, ja tu to dari, vidējā sēdvieta nenodrošina nekādu sociālo distancēšanos, tāpēc tā ir diezgan idiotiska ideja, kas tāpat neko nesasniegs,» lidsabiedrības izpilddirektors sacījis intervijā medijam Financial Times.

Starptautiskā Gaisa transporta asociācija šonedēļ pavēstījusi, ka jebkādi ar noteikumi, ar kuriem civilajā aviācijā censtos panākt pasažieru izretināšanu, uz kādu laiku apturētu zemo cenu avioreisu biznesa modeli. Tas tādēļ, ka lidsabiedrībām, lai nebankrotētu, nāktos celt cenas par 50%.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas