Ryanair plāno samazināt lidojumu cenas, plānojot finansiāli neparedzamu gadu

Eiropas vadošā lidsabiedrība Ryanair 2021.gada pēdējā ceturksnī cietusi zaudējumus 96 miljonu eiro vērtībā, tomēr 2022.gadā plāno veikt vairāk lidojumu nekā pēdējā gadā pirms pandēmijas, kā arī pastiprināti piesaistīt ceļotājus, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Vairākās Rietumeiropas valstu fondu biržās kotētā civilās aviācijas uzņēmumu grupa janvāra nogalē skaidrojusi, kādēļ pagājušajā gadā tai nav izdevies sasniegt izvirzītos finanšu mērķus un nosaukusi mērķus 2022.gadam. Ryanair arī brīdinājusi, ka šā gada finanšu mērķu sasniegšana lielā mērā būs atkarīga no situācijas ar Eiropas valstīs spēkā esošiem ierobežojumiem un iespējamiem jauniem koronavīrusa SARS-CoV-2 paveidiem.

Lasiet arī: Portugāles vēlēšanās sociālisti negaidīti iegūst vienpartijas vairākumu

Lai arī 2021.gada pēdējā ceturksnī lidsabiedrība cietusi 96 miljonus eiro lielus zaudējumus, tie bijuši ievērojami mazāki par 321 miljonu eiro zaudējumiem attiecīgajā periodā 2020.gadā, kad spēkā bija nopietni starptautiskās ceļošanas ierobežojumi.

Ryanair vadība norādījusi, ka 2022. gada pirmajos trīs mēnešos, lai piesaistītu klientus, būs nepieciešama «būtiska stimulēšana ar cenām pie zemāka cenu līmeņa», kas varētu ietekmēt uzņēmuma peļņu.

Eiropiešu vakcinācija pret kovidu un nesenie Rietumeiropas valstu, ieskaitot Lielbritānijas valdības, paziņojumi par epidemioloģisko ierobežojumu atvieglošanu ir ļāvuši Ryanair plānot vasaras lidojumu rezervāciju bumu. Uzņēmums plāno 2022.gadā veikt par 14% vairāk lidojumu nekā 2019.gadā, kas bija pēdējais gads pirms pandēmijas, ziņo The Guardian.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas