Šadurskis: JV neies pie citām partijām ar piedāvājumu veidot kopīgu sarakstu uz Saeimas vēlēšanām

Jaunā vienotība (JV) neies pie citām partijām ar piedāvājumu veidot kopīgu sarakstu uz nākamajām Saeimas vēlēšanām, intervijā Latvijas Avīzei paziņojis JV politiķis Kārlis Šadurskis.

Pēc deputāta vārdiem, Attīstībai/Par! bija piedāvājusi JV veidot kopīgu Saeimas vēlēšanu sarakstu, sarunas bijušas ar «diezgan augstu detalizācijas pakāpi», taču Vienotības seminārā iecere noraidīta.

«Politikā ne vienmēr 1+1 ir divi. Dažreiz var iznākt, ka 1+1 ir trīs, bet var būt tikai 1,5.»

«Mēs skatījāmies socioloģiskajos pētījumos, kāda būtu vēlētāju otrā izvēle. Ne vienmēr Vienotības vēlētājiem tā bija Latvijas attīstībai un otrādi, tā ka mēs šādā kombinācijā varējām arī zaudēt atbalstu,» lēmumu skaidrojis Šadurskis, paužot viedokli, ka JV atteikums saliedējis apvienības Attīstībai/Par! partijas, jo iepriekš tur bija radušās domstarpības.

«Mūsu pozīcija ir tāda, ka JV ne pie viena cita ar piedāvājumu veidot kopīgu sarakstu neies, bet, ja kāds nāks pie mums, tad ļoti nopietni izskatīsim. Durvis ir atvērtas! Pašlaik varu teikt, ka apvienībā varētu ienākt vēl viena reģionālā partija,» piebildis Šadurskis.

Viņš arī vēlētos, lai pirms vēlēšanām koalīcijas partijas vienotos par nosacītu «neuzbrukšanas līgumu», jo «tas būtu ļoti svarīgi, ja visu koalīcijas partiju vēlētāji saprastu, ka mēs varam kopā strādāt arī pēc 14.Saeimas vēlēšanām».

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas