Šadurskis: lai Dievs nedod saņemt tādu saimniecību kā airBaltic

Politiķis Kārlis Šadurskis

Valdības rīcībā ir ārkārtīgi maz instrumentu nacionālās aviokompānijas situācijas ietekmēšanā, airBaltic ir kļuvis par tukšu čaulu, un valdība piedalās šīs čaulas vadīšanā, tā intervijā Labrīt, Latvija! sacījis politiķis, Vienotības pārstāvis Kārlis Šadurskis.

Uz jautājumu, kā tik strauji pasliktinājusies airBaltic labklājība, un vai par to nav jāatbild vairākiem valdības pārstāvjiem, Šadurskis uzsver: «Šī informācija bija, trauksmes signāli bija, bet ietekmes sviru bija ļoti maz.» Viņš norāda, ka ir panākts patiesā labuma guvēju atklāšana, taču šobrīd tiek strebts tas, kas izdarīts parakstot sākotnējo līgumu. Lai Dievs nedod tādu saimniecību saņemt, kā airBaltic, par aviokompānijas stāvokli teic Šadurskis.

Jautāts, vai politiķis cer uz kādu ministra posteni, Šadurskis atklāj, ka savu turpmāko darbu viņš saredz Eiropas Parlamentā. «Es ceru, ka līdz tam laikam vēl būs ar ko lidot,» par mērojamo ceļu uz Briseli piebilst politiķis.

BNN.LV jau ziņoja, ka valdība ir pieņēmusi lēmumu par finanšu līdzekļu ieguldīšanu nacionālajā aviokompānijā airbaltic, sagatavojot vienošanās projektu par tālāku lidsabiedrības finanšu un pārvaldību. Plānotā summa ir 57,6 miljon latu, ja tiks parakstīta vienošanās, kas paredz izbeigt pašreizējo akcionāru līgumu, lai kompānija turpmāk varētu darboties saskaņā ar normāliem komercdarbības principiem. Arī pašreizējais lidsabiedrības vadītājs Bertolds Fliks jau vairākkārt devis signālus par atkāpšanos no amata. Tagad šīs sarunas ir daudz konstruktīvākas un redzam privātā akcionāra gatavību nākt pretī valstij, atzina Dombrovskis.

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

  1. Ak Šadurski, Šadurski. Populistu populists, melnais Kārlis… kopš kura laika Tu saproti ko no aviācijas? :)

    Darbu darīt negrib, grib Eiropas parlamentā, kur maksā labi bet jādara maz. Dod drīzāk Dievs mazāk tādu politiķu….

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas