Saeima apstiprina Fiskālās disciplīnas padomes locekļus

Saeima ceturtdien, 5.martā, par Fiskālās disciplīnas padomes locekļiem apstiprinājusi Andreju Jakobsonu un Mārtiņu Āboliņu, ziņo Saeimas Preses dienests.

Pretendenti Fiskālās disciplīnas padomes locekļu amatiem izvirzīti pēc kopīga Latvijas Bankas prezidenta Mārtiņa Kazāka un finanšu ministra Jāņa Reira (JV) priekšlikuma, jo līdzšinējiem padomes locekļiem ir beidzies pilnvaru termiņš, informē Saeimas Preses dienestā.

Jakobsons līdz apstiprināšanai jaunajā amatā pasniedzis kursu ekonomikā Banku Augstskolā, Rīgas Ekonomikas augstskolā un Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas biznesa skolā. Iepriekš bijis finanšu un nodokļu jautājumu eksperts Latvijas Darba devēju konfederācijā, strādājis Centrālajā statistikas pārvaldē. Viņam ir Latvijas Universitātē iegūts bakalaura, bet Indianas Universitātē (ASV) – maģistra grāds ekonomikā. Savukārt Āboliņš iepriekš bija akciju sabiedrības Citadele banka ekonomists, strādājis Finanšu ministrijā, un viņam ir Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds ekonomikā, informē Saeimas preses dienestā.

Lasiet arī: Kazāks Latvijas Bankas prezidenta vietnieka amatā rosina apstiprināt Māri Kāli 

Padomes locekļus amatā apstiprina Saeima uz sešiem gadiem, un viens un tas pats loceklis amatu padomē var ieņemt ne vairāk kā divus pilnvaru termiņus pēc kārtas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas