Saeima apstiprina pilnvaras astoņiem deputātiem

Saeima ceturtdien, 31.janvārī, uz laiku apstiprinājusi deputāta pilnvaras astoņiem 13.Saeimas deputātiem, ziņo Saeimas Preses dienests.

Deputāta mandāts uz laiku apstiprināts Dacei Bluķei (AP!), Jānim Butānam (JKP), Jānim Cielēnam (JKP), Aivaram Geidānam (KPV LV), Jānim Iesalniekam (NA), Andrim Kazinovskim (JKP), Atim Lejiņam (V) un Mārtiņam Šteinam (AP).

Izmaiņas Saeimas sastāvā nepieciešamas, jo deputāti Jānis Bordāns (JKP), Tālis Linkaitis (JKP), Dace Melbārde (NA), Ralfs Nemiro (JKP), Artis Pabriks (AP!), Juris Pūce (AP!), Jānis Reirs (V), Edgars Rinkēvičs (V) un Ilga Šuplinska (JKP) noliek 13.Saeimas deputāta mandātu, kamēr pildīs ministru pienākumus Krišjāņa Kariņa (V) vadītajā valdībā.

Pirms balsojuma par mandāta apstiprināšanu deputāti Saeimas sēdē deva svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. Svinīgajā solījumā deputāts apņemas būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. Tāpat deputāts apņemas aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti un savus deputāta pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas, kā arī ievērot mūsu valsts Satversmi un likumus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas