Saeima pārdala 15,1 miljonu eiro līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem no dotācijas jauno vilcienu iegādei

Saeima ceturtdien, 25.novembrī, atbalstījusi apropriācijas pārdali likumā Par valsts budžetu 2021.gadam, lai no dotācijas jauno vilcienu iegādei un remonta centra izbūvei pārdalītu 15,1 miljonu eiro līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Saeima piekrita apropriācijas pārdalei 15 103 400 eiro apmērā uz budžeta programmu Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem no divām Satiksmes ministrijas budžeta programmām un apakšprogrammām.

Viena no tām ir apakšprogramma Dotācija jauno vilcienu iegādei un remonta centra izbūvei, no kuras pārdalīti 15 053 400 eiro, savukārt otra programma ir Nozaru vadība un politiku plānošana, no kuras pārdalīti 50 000 eiro.

Iepriekš Satiksmes ministrija skaidrojusi, ka atbilstoši AS Pasažieru vilciens sniegtajai informācijai ir iestājušies vairāki apstākļi, kas ir ietekmējuši jauno elektrovilcienu projekta īstenošanas gaitu. Covid-19 pandēmijas ietekmes rezultātā ir nobīde vilcienu ražošanā un ir izmaiņas VAS Latvijas dzelzceļš radiosakaru sistēmā.

Ņemot vērā minēto, no jauno vilcienu iegādei un remonta centra izbūvei paredzētajiem līdzekļiem 2021.gadā netiks izlietots pārdalāmais finansējums.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas