Saeimas rudens sesijā pie administratīvās atbildības saukti seši deputāti

Saeima ceturtdien, 6.februārī, iepazinusies ar Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas ziņojumu par sešiem deputātiem, kuri no pagājušā gada 4.septembra līdz šī gada 8.janvārim saukti pie administratīvās atbildības, informēja Saeimas Preses dienestā.

Saskaņā ar Iekšlietu ministrijas Informācijas centra sniegtajām ziņām deputāts Aldis Adamovičs (JV) pie administratīvās atbildības saukts par rīkojuma ceļa zīmju prasību pārkāpšanu, bet deputāts Jānis Dūklavs (ZZS) – par vispārīgo ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Par ceļu satiksmes regulēšanas noteikumu pārkāpšanu administratīvais sods piemērots deputātiem Nikolajam Kabanovam (S) un Ramonai Petravičai (KPV), savukārt par braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošanu pie administratīvās atbildības saukti deputāti Jānis Krišāns (S) un Edvīns Šnore (VL-TB/LNNK).

Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informācija liecina, ka deputātiem par minētajiem pārkāpumiem piemērots naudas sodas.

Ziņojums Saeimai sniegts saskaņā ar 2016.gada maijā pieņemtajiem grozījumiem Latvijas Republikas Satversmē un Saeimas kārtības rullī, kas paredz, ka Saeimas deputāta administratīvai sodīšanai vairs nav nepieciešama parlamenta piekrišana. Savukārt Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija reizi kārtējās sesijas laikā Saeimas sēdē paziņo par iepriekšējās sesijas un starpsesiju laikā administratīvi sodītajiem deputātiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas