Sāk darboties publiskā slidotava pie Rīgas Kongresu nama

Galvaspilsētā sāk darboties publiskā slidotava pie Rīgas Kongresu nama, kas apmeklētājiem ir pieejama bez maksas, taču tiem, kuriem nav sava inventāra, būs iespēja inventāru nomāt, jo pie slidotavas darbosies arī nomas punkts, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Slidotavas darba laiks ir katru dienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās un svētku dienās no plkst. 9.00 līdz 22.00. Slidotava darbosies arī gadumijā, sākot no 31.decembra plkst. 9.00 līdz pat 1.janvāra plkst. 2.00 naktī.

Domēr norāda, ka šobrīd pilsētā jau darbojas mākslīgā ledus slidotava pie Rīgas 84. vidusskolas, bet iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem – salam, dabīgā ledus slidotavas būs pieejamas arī pie Rīgas Daugavgrīvas vidusskolas, pie Reģionālā sporta centra Sarkandaugava, pie Reģionālā sporta centra Ķengarags un Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā, Uzvaras bulvārī.

Darbu sākušas arī slēpošanas trases Uzvaras bulvārī un Lucavsalā.

Slidotavu, kā arī slēpošanas trašu atrašanās vieta un kontakti aktuālās informācijas iegūšanai, pieejami tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv.

Slidotavu un slēpošanas trašu darbību nodrošina Rīgas pašvaldība.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas