Sākas Ziemassvētku eglīšu savākšanas akcija Rīgā

Noslēdzoties Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, Rīgas iedzīvotāji sāk atbrīvoties no svētku eglītēm, tāpēc vides pakalpojumu uzņēmums SIA Clean R, tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad nodrošinās eglīšu savākšanu, informē uzņēmumā.

Eglīšu savākšanu nodrošinās no 2.janvāra.  Izvešana notiks  pēc pieteikuma saņemšanas. Tāpat uzņēmumā norāda, ka Rīgā eglītes tiks vāktas vienu reizi nedēļā – otrdienās.

Eglīšu izvešanas pakalpojums būs pieejams visiem SIA Clean R Rīgas klientiem, savukārt pārējo novadu klientus par eglīšu izvešanas nosacījumiem aicinām interesēties, individuāli zvanot uz SIA Clean R klientu centru pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv.

«Eglīšu izvešana Rīgā notiks atsevišķā Eglīšu maršrutā, kas tiks veidots, balstoties uz iepriekš saņemtajiem klientu pieteikumiem. Rīgas Namu pārvaldnieka apsaimniekoto namu iedzīvotājiem līdz 2019.gada 28.februārim Ziemassvētku eglītes SIA Clean R izvedīs bez maksas, bet pēc tam eglītes tiks izvestas par maksu. Citu ēku iedzīvotāji šo pakalpojumu var pieteikt par atsevišķu samaksu – 3,00 eiro/gab. (ieskaitot PVN),» stāsta uzņēmuma pārstāvji.

Uzņēmumā aicina iedzīvotājus eglītes novietot savas dzīvojamās mājas sadzīves atkritumu laukumos pie sadzīves atkritumu konteineriem. «Eglīti atkritumu konteinerā ievietot ir aizliegts, aicinām saudzēt vidi un atbrīvoties no eglītēm pareizi. Pēc savākšanas visas eglītes tiks nodotas pārstrādei.»

Spriežot pēc iepriekšējo gadu pieredzes, Rīgas iedzīvotāji Ziemassvētku eglītes mājokļos vēlas redzēt pēc iespējas ilgāk un vēl janvāra beigās un februārī tās nes uz atkritumu laukumiem, tāpēc akcija noritēs visu janvāri un februāri, atzīmē Clean R pārstāvji.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas