Sākta Stendzenieka kādreizējā reklāmas un dizaina pakalpojumu uzņēmuma Silverback likvidācija

Sākta reklāmas speciālista Ērika Stendzinieka izveidotā uzņēmuma SIA Silverback, kas iepriekš bija pazīstams ar nosaukumu Mooz!, likvidācija, liecina informācija firmas.lv.

Uzņēmuma likvidācijas process sākts piektdien, 12.novembrī.

SIA Mooz! pārstāvji uzsvēra, ka Mooz! joprojām aktīvi turpina darbību – daļēji autonomi, daļēji grupas McCann ietvaros. Tas nozīmē, ka Mooz! ir strādājošs uzņēmums gan ar klientiem, gan darbiniekiem, uzsvēra uzņēmuma pārstāvji, norādot, ka Mooz! pašreiz nav nekāda saistība ar Silverback.

2018.gada vasarā notikušais darījums starp Stendzinieku un McCann ietvēra ne vien Mooz! zīmola pārdošanu, bet arī visus ar uzņēmumu saistītos aktīvus.

Tādējādi McCann pārņēma reklāmas biznesu, līgumus un klientus.

Mooz! turpina nodarbināt gan vairāku cilvēku komandu, gan piedāvāt reklāmas pakalpojumus klientiem.

Toreizējais Mooz! valdes priekšsēdētājs Stendzenieks sacīja, ka 2018.gada vasarā, pārdodot Mooz! reklāmas aģentūrai McCann, pārdeva tikai zīmolu, nosaukumu un reputāciju, bet pats uzņēmums palika viņa īpašumā.

2020.gadā Silverback strādāja ar 132 773 eiro apgrozījumu un 61 566 eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3 600 eiro. Kompānijas kapitālā Vitai Gaismai un Gitai Šmitei pieder pa 35% kapitāldaļu, bet Stendzeniekam pieder 30%.

Savukārt SIA Mooz! reģistrēta 2002.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. Uzņēmums pieder SIA MWG, kur 56% uzņēmuma kapitāla pieder Kristapam Siliņam, 36% – Aināram Ščipčinskim, bet 10% – Ievai Danieljanai. 2020.gadā Mooz! strādāja ar 282 801 eiro apgrozījumu un 23 364 eiro peļņu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas