Sašķidrinātās naftas gāzes importētāja Intergaz apgrozījums pērn pieauga par 64,4%

Sašķidrinātās naftas gāzes importētāja SIA Intergaz apgrozījums pagājušajā gadā bija 19,857 miljoni eiro, kas ir par 64,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 34,8% – līdz 198 068 eiro, liecina informācija firmas.lv.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka Intergaz pērn turpināja strādāt pie konkurētspējas uzlabošanas, veicot darbinieku kompetenču attīstību vadības, projektu vadības un tehniskajās jomās.

Kompānija plāno turpināt ieviest uzlabojumus biznesa procesu efektivitātē, plāno pastāvīgi pilnveidot esošās uzņēmuma informācijas sistēmas, kā arī aktīvi darboties tiešsaistes vidē.

Intergaz vadība pauž, ka pozitīvie pagājušā gada rezultāti un pieaugošais klientu skaits ļauj prognozēt uzņēmumam pozitīvas darbības attīstības tendences arī 2022.gadā.

2020.gadā Intergaz apgrozījums bija 12,082 miljoni eiro, bet peļņa – 303 794 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,563 miljoni eiro. Intergaz kapitālā 90% pieder Kiprā reģistrētam uzņēmumam C.I.G. Capital invest gaz Ltd., bet 10% daļu – Jevgeņijam Karevam. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Krievijas pilsonis Rašids Sardarovs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas