Satiksmes ministrija meklē jaunus sadarbības partnerus Irānā

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš

Pirmdien, 3.aprīlī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš kopā ar VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) un LDZ Loģistika pārstāvjiem dodas darba vizītē uz Irānu ar mērķi rast jaunus sadarbības partnerus kravu pārvadājumiem pa dzelzceļu.

Viena no SM galvenajām prioritātēm ir jaunu tirgu un jaunus kravu segmentu, īpaši, konteinerpārvadājumu, piesaiste Latvijas tranzīta koridoram un notiek aktīvs darbs tai skaitā pie jauna maršruta izveides no Irānas un Indijas, BNN skaidro ministrijā.

Valsts sekretāram plānotas tikšanās ar Irānas Ceļu un pilsētvides attīstības ministra vietnieku un Irānas Dzelzceļa prezidentu,  sarunas Irānas Naftas ministrijā un Irānas Nacionālajā naftas kompānijā, kā arī tikšanās ar Irānas Ārlietu ministru Dr.Mohammad Javad Zarif.

Darba vizītes ietvaros Ozoliņš un LDz pārstāvji piedalīsies Irānas Tirdzniecības, rūpniecības, kalnrūpniecības un lauksaimniecības kamerā (ICCIMA) seminārā. Semināra ietvaros valsts sekretārs uzstāsies ar uzrunu semināra dalībniekiem, savukārt LDz pārstāvji prezentēs Latvijas piedāvājumu un piedalīsies diskusijā un biznesa pārstāvju kontaktbiržā.

Ozoliņš darba vizītē uz Irānu dodas kopā ar Latvijas dzelzceļš prezidentu Edvīnu Bērziņu unLDZ Loģistika valdes priekšsēdētāju Verneru Lūsi.

Ref:224.000.103.816

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas