Satiksmes ministrijas valsts sekretāra amatā apstiprina Ilondu Stepanovu

Ilonda Stepanova

Ministru Kabineta (MK) sēdē otrdien, 11.februārī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra amatā apstiprināta Ilonda Stepanova, informē SM.

«Ilonda Stepanova ir pieņēmusi izaicinājumu kļūt par SM valsts sekretāri laikā, kad transporta un sakaru jomā atrodas būtisku pārmaiņu un izaicinājumu priekšā,» komentē satiksmes ministrs Tālis Linkaits (JKP).

«Ir nepieciešams ieviest virkni uzlabojumu ministrijas un kapitālsabiedrību pārvaldībā, atjaunot zaudēto reputāciju dzelzceļa un ostu darbībā, kā arī ciešā sadarbībā ar pārējām Baltijas valstīm īstenot Rail Baltica projektu. Tādēļ augstu novērtēju kandidātes pieredzi valsts pārvaldē un Valsts kontrolē. Nenoliedzami svarīgs faktors ir arī Stepanovas vēlme uzņemties tik atbildīgu amatu,» atzīmē ministrs.

Stepanovai ir valsts sekretāra amatam atbilstoša izglītība un ilggadēja darba pieredze valsts pārvaldē vadošā amatā, kā arī izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi, darbības pamatprincipiem, administratīvo procesu un budžeta plānošanu. Stepanovai ir praktiskā darba pieredze tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz organizācijas procesu attīstību, stratēģisko jautājumu īstenošanu.

Lasiet arī: Innusa: Rīgas satiksmes valde lēmumus turpmāk vairs nepieņems «ar apšaubāmas likumības pazīmēm»

Stepanova no 2015. gada līdz 2019. gada martam bija Valsts kontroles padomes locekle, bet iepriekš, sākot no 1996. gada, viņa strādāja Finanšu ministrijā (FM), kur ieņēma amatus nodaļu un departamentu vadībā. No 2006.gada viņa strādāja par FM Budžeta departamenta direktori.

Līdzšinējā SM valsts sekretāre Džineta Innusa darbu pameta pēc tam, kad tika ievēlēta par Rīgas satiksmes valdes priekšsēdētāju.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas