Šausmas – kāpēc būtu jāuzmanās no lēcu likšanas?

Ļoti daudzi cilvēki ir izvēlējušies briļļu vietā lietot lēcas, tomēr ne visas lēcas ir tādas, pēc kurām tavām acīm paliks vieglāk.

Pēc Helovīnu ballītes, kurā šī meitene bija izvēlējusies ielikt interesantas lēcas, nākamajā dienā lēmumu nācās nožēlot. 

18 gadīgā Tia Gūde šajos Helovīnos bija izvēlējusies pārģērbties par leopardu. Pilnai laimei viņa ielika lēcas, kuras lika viņas acīm izskatīties tā, kā izskatās kaķa acis. 

Pēc jautrās ballītes vakara lēcas bija palikušas tik sausas, ka pielipa pie acīm. Naktī meitenei sākusies panika, kad sapratusi, ka lēcas nevar izņemt ārā. Viņa bija tā pārbijusies, ka pamodināja savu draudzeni, lai viņa palīdzētu izņemt lēcas.

Pēc tam, kad tās bija izņemtas, sajūta bija tik briesmīga, ka Tia nespēja pat atvērt savas acis, tādēļ viņa izlēma doties uz slimnīcu.

Pēc pārbaudes slimnīcā, meitene uzzināja, ka, cenšoties noņemt lēcas, kas bija pielipušas klāt, viņa bija norāvusi radzeni. 

Tagad meitene vēlas brīdināt citus nelietot lētas lēcas bez receptes izrakstīšanas. Tiai pat prātā nebija ienācis, cik tas var būt bīstami.

“Pirmo es izņēmu lēcu no labās acs – izrādījās, ka tā arī bija pati trakākā.”

“Pēc lēcu izņemšanas acis ļoti asaroja, labā acs nenormāli sāpēja.”

3

“Es centos aiziet gulēt, bet nevarēju, jo sāpes bija ļoti spēcīgas. Tādēļ es padevos un devos uz slimnīcu.”

Radzenes noraušana var novest pie neskaidras redzes, akluma, sāpēm acīs spožā gaismā un spazmām acs muskuļos.

Par laimi, Tias acīm viss ir kārtībā un viņai nebūs nekādas paliekošas traumas – šobrīd viņai ir jālieto antibiotikas un labā acs jātur aizsegta, kamēr tā sadzīs. 

Avots: www.dailymail.co.uk

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas