Savākti paraksti ārkārtas sēdes sasaukšanai par neuzticības izteikšanu Rīgas mēram un vicemēram

Savākts nepieciešamais parakstu skaits par ārkārtas sēdes sasaukšanu neuzticības izteikšanai Rīgas mēram Mārtiņam Staķim (PP) un vicemēram Vilnim Ķirsim (JV), apstiprina Rīgas domes frakcijas Saskaņa pārstāve Anna Vladova.

Viņa norādīja, ka ārkārtas sēdes sasaukšanai nepieciešams vienas trešdaļas jeb 20 deputātu paraksti. Par ārkārtas sēdes sasaukšanu esot parakstījušies visu opozīcijas frakciju deputāti no Saskaņas, Gods kalpot Rīgai (GKR) un Latvijas Krievu savienības (LKS).

Sākotnēji Rīgas domes deputātu frakcija Saskaņa vāca parakstus par vicemēra Viļņa Ķirša (JV) atbrīvošanu no amata saistībā ar kritisko situāciju Rīgas ielās pēc ilgstošās snigšanas.

Šo iniciatīvu sākotnēji atbalstīja arī GKR, paužot kritiku arī Rīgas mēram un izpilddirektoram.

Visbeidzot arī trešā Rīgas domes opozīcijas frakcija LKS pievienojās aicinājumam. LKS 16.decembrī izplatīja paziņojumu, ka atbalstīja iniciatīvu par ārkārtas sēdes sasaukšanu, jo deputāti saņemot daudz iedzīvotāju sūdzību un nav apmierināti ar to, kā pilsētas administrācija ir organizējusi sniega tīrīšanas darbus.

Lasiet arī: Deputāts Ivars Puga pievienojas NA Saeimas komandai

Gaidāmajā domes sēdē LKS deputāti plāno pievērst īpašu uzmanību Rīgas ietvju stāvoklim, jo galvenie ceļi, lai gan ar nokavēšanos, tikuši attīrīti no sniega, tikmēr ietves pārklājās ar ledu.

Vladova informēja, ka tuvākajā laikā oficiāli tiks iesniegts aicinājums sasaukt ārkārtas domes sēdi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas