Savarīgākais starpautiskos pārbraucienos – cena, ceļā pavadītais laiks, pieejamie reisi

Šī gada pirmajos trīs mēnešos starptautiskais pasažieru pārvadātājs Lux Express ir apkalpojis 518 855 pasažierus, kas ir par 16,8% vairāk nekā attiecīgajā periodā pagājušajā gadā. Vislielākais pieaugums pieredzēts tieši maršrutos pa Baltijas valstīm, kur šogad ceļotāju skaits palielinājies par vienu piekto daļu, BNN vēsta uzņēmumā.

«Aptaujājot potenciālos un arī esošos klientus, kas ceļo ar autobusu, redzam, ka joprojām būtiskākais aspekts, izvēloties starptautiskos pārbraucienus, ir gan biļetes cena, gan arī ceļā pavadītais laiks un pieejamie reisi. Arvien strādājam pie tā, lai visus šos rādītājus uzlabotu un mainītu stereotipus, ka ceļot ar autobusu ir neizdevīgi un apgrūtinoši. Mūsdienu autobusi ar tajos esošo komfortu un mūsu dinamisko cenu politiku jau labu laiku atspēko šos pieņēmumus,» atzīst Lux Express Latvia valdes loceklis Krišjānis Reķis.

Vislielākais braucēju skaita kāpums manāms Igaunijā, taču tas pamatojams ar to, ka kaimiņos pastāv atvērts iekšzemes pasažieru pārvadājumu tirgus, kura dalībnieks ir arī Lux Express. Uzņēmuma pasažieru skaits Igaunijā audzis par 21,1%, kas liecina, ka, pastāvot dažādu transportlīdzekļu un pārvadātāju izvēlei, iedzīvotāju ceļošanas paradumi gada laikā var ievērojami mainīties.

Kopumā šajā laikā visos maršrutos veikti 14 134 braucieni. Redzams arī, ka autobusi bijuši piepildītāki – salīdzinot ar iepriekšējā gada pirmo ceturksni, autobusi vidēji bijuši par 10,6% pilnāki.

Vislielākais aizņemto sēdvietu skaita pieaugums vērojams ceļojumos pa Baltijas valstīm, un arvien vairāk cilvēku devušies biznesa braucienos, īpaši uz Tallinu un Viļņu. Tāpat arī palielinājies aizņemto sēdvietu skaits autobusos, kas kursē Igaunijas iekšzemes reisos.

Uzraugot autobusu pienākšanas un atiešanas laikus, sasniegta gandrīz 96% augsta punktualitāte, informē uzņēmums.

Tāpat arī uzmanība nepārtraukti tiek pievērsta pasažieru komforta paaugstināšanai. Ar jaunām tehnoloģijām un ierīcēm tiek papildināti esošie autobusi, kā arī iegādāti jauni. Tā, piemēram, jau vasaras sākumā maršrutos Tallina-Rīga un Tallina-Pēterburga sāks kursēt seši jaunākās paaudzes Scania Irizar autobusi, kuros 15 sēdvietas izvietotas pēc principa 2+1 īpaši ērtajā Lounge zonā.

Ref: 225.000.103.725

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas