Septiņi uzņēmumi gatavi izstrādāt čeku loterijas tehnisko risinājumu

Noslēgusies piedāvājumu iesniegšana iepirkumam par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) čeku loterijas organizēšanas un īstenošanas pakalpojuma sniegšanu – kopumā saņemti septiņu pretendentu piedāvājumi. Komersantam, kas uzvarēs iepirkumā, būs jāizstrādā tehniskais risinājums vietnē www.cekuloterija.lv čeku reģistrēšanai, apstrādei un uzvarētāja noteikšanai.

VID Iepirkumu komisija uzsāks iesniegto piedāvājumu vērtēšanu. Saņemtie piedāvājumi tiks vērtēti pēc zemākās piedāvātās cenas. Kopējā iepirkuma līgumcena, par kādu tiks slēgts iepirkuma līgums, ir uzvarējušā pretendenta finanšu piedāvājumā norādītā kopējā summa, bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Prognozētā iepirkuma līgumcena ir 425 178,00 EUR bez PVN. Tās ietvaros iepirkuma uzvarētājam ir jānodrošina čeku loterijas organizēšana un īstenošana, nodrošinot programmatūru un aparatūru datu apmaiņai, apstrādei un uzglabāšanai, un programmatūras uzturēšana un pilnveidošana. Līgumu paredzēts slēgt uz 56 mēnešiem jeb pieciem gadiem, informē VID.

Iepirkuma komisijas lēmums par tiesībām slēgt līgumu iepirkumā tiks publicēts Elektroniskās informācijas sistēmā, Iepirkumu uzraudzības biroja un VID tīmekļa vietnē.

Čeku loterijas likums tika pieņemts 2018.gada 14.novembrī un ir spēkā no 2019.gada 1.jūlija. Sākot ar 2019.gada jūliju, ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs reģistrēt čeku, kvīti vai Valsts ieņēmumu dienestā reģistrētas biļetes par Latvijā iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem vismaz piecu eiro apmērā vietnē www.cekuloterija.lv un pretendēt uz dažāda apmēra naudas balvām mēneša un gada izlozē, kā arī uz padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildbalvām.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un nodokļu saistību labprātīgu izpildi, mazināt krāpšanu nodokļu iekasēšanas jomā un izvairīšanos no nodokļu nomaksas, kā arī mudināt patērētājus pieprasīt čekus par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas