SES pirmā ceturkšņa peļņa palielinājusies par 11,5%

Orbitālo satelītu komunikāciju operatora SES ienākumi 2017.gada par pirmo ceturksni ir 540,6 miljoni eiro. Tas ir par 12,2% vairāk salīdzinoši ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu. Savukārt SES peļņa pēc nodokļu nomaksas šī gada pirmajos trijos mēnešos ir 128,4 miljoni eiro, kas ir par 11,5 % vairāk nekā gadu iepriekš, par datiem informē Korporatīvo sakaru daļa.

Orbitālo satelīta komunikāciju pakalpojumu nodrošinājums raidsabiedrībām videopārraidīšanai, kas ir būtiskākā SES biznesa vertikāle, nodrošinot 65% no visiem uzņēmuma ienākumiem, 2017.gada trijos mēnešos uzrāda 4,5 % pieaugumu salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu. Ienākumi šajā biznesa segmentā trīs mēnešos ir 353,4 miljoni eiro.

SES pārraidīto HDTV (High-definition television ) kanālu skaits 2017.gada trīs mēnešos palielinājies par 6 % salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, un šobrīd ir 2496 HDTV kanāli. SES pārraidīto Ultra HD (Ultrahigh-definition television) kanālu skaits šobrīd ir 22, salīdzinoši pagājušā gada attiecīgajā laika posmā bija 15.

Šobrīd SES orbitālo satelītu flote no savām divpadsmit telestacijām, no kurām viena atrodas arī Rīgā, Zaķusalā, kopumā pārraida 7610 televīzijas kanālus visā pasaulē, kas salīdzinoši ar iepriekšējā gada pirmajiem 3 mēnešiem ir par 4% vairāk.

SES ziņo,ka vairāk nekā 60 ģeostacionāro orbitālo satelītu flote šobrīd nodrošina videosatura pārraidi 325 miljoniem mājsaimniecību visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Salīdzinoši ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu, tas ir par astoņiem miljoniem mājsaimniecību vairāk, informē SES.

Ref: 225.000.103.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas