Šī meitene ir neticami līdzīga Andželinai Džolijai – lūk, kā viņa ar to pelna naudu!

Maz ticams, ka Andželīna Džolija piekristu reklamēt Kailijas Dženeres lūpu spīdumus – bet vai to darītu Džolijas līdziniece?

Pie pareizā apgaismojuma Mara Teigena (21) izskatās gluži tāpat kā Breda Pita sieva, no matu galiņiem līdz pat apjomīgajām lūpām.

Kopš 18 gadus vecā Kailija palīdzējā viņai nonākt prožektoru gaismā, pēc dalības lūpu spīduma pārdošanas veicināšanas video, Losandželosā dzīvojošā Mara tiek pielīdzināta 40 gadus vecajai aktrisei. Pēc izdevuma PopSugar rīcībā esošās informācijas, sadarbība ar Kylie Cosmetics nav viņas pirmais uznāciens. Brunete iepriekš redzēta Milani Cosmetics un Frankie’s Bikinis reklāmās.

Kailijas reklāmā – kas skatīta vairāk kā astoņus miljonus reižu kopš augšupielādēšanas tīmeklī – Mara ir viena no Kailijas izpalīdzēm, kas iesaistītas laupīšanā.

1 - kopijas

Pēc uzbrukuma vīriešiem un viņu aplaupīšanas, meitenes nozagto naudu ieliek auto salonā, ielec pasažieru vietās un braucot prom pasmaida.

1 - kopijaa

Video tiek apstādināts, lai demonstrētu meiteņu lūpas, kuras klāj Kailijas lūpu spīdums dabīgos toņos. Marai izvēlētā lūpu spīduma krāsa ideāli akcentē to, cik līdzīga Džolijai ir jaunā sieviete, jo arī septiņu bērnu māte izvēlas miesas krāsas vai caurspīdīgus lūpu spīdumus.

1 - kopijaaa

1 - kopijaaaa

Gluži tāpat kā Andželīnai, Marai ir pilnīgas lūpas un zilas acis, kuras tiek akcentētas ar pagarinošu skropstu tušu – noteikti izmantotas arī mākslīgās skropstas.

1

zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Nu atttiecīgā apgaismojumā un izdzerot divus polšus jebkura tumšmataina sieviete izskatīsies kā Andželīna Džolija!;)

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas