Sinoptiķi prognozē, kāds būs laiks turpmākajās dienās

Ciklona ietekmei Latvijas teritorijā mazinoties, brāzmainais vējš, kā arī nokrišņi mitēsies. Tā vietā laikapstākļus noteiks augsta spiediena apgabals, un no ziemeļiem Latvijā ieplūdīs vēsākas gaisa masas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

Lai gan nākamās nedēļas sākumā lielākais aukstums sagaidāms Krievijas rietumos, arī mūsu teritorijā temperatūra naktīs daudzviet būs zem nulles, vietām valsts austrumos termometra stabiņš noslīdēs līdz –5 grādu (pēc Celsija) atzīmei.

Brīvdienās laiks būs rāms un pelēcīgs. Mākoņi klās debesu lielāko daļu. Tiem daudzviet pievienosies migla, kas naktīs un no rītiem sagaidāma daudzviet. Vietām migla saglabāsies arī dienā. Nokrišņi gaidāmi vien naktī uz svētdienu vietām Kurzemē. Pūtīs lēns mainīga virziena vējš.

Gaiss naktīs atdzisīs līdz –1…+4 grādiem, savukārt dienās iesils līdz +3…+6 grādiem. 

Nākamās nedēļas sākumā Latvijā no ziemeļiem ieplūdīs vēsākas gaisa masas. Joprojām saglabāsies lēns mainīga virziena vējš, un lielākoties mākoņainas debesis.

Nokrišņi netiek prognozēti. Gaisa temperatūrā naktīs samazināsies līdz 0….–5 grādiem, izņēmums ir piekrastes rajoni, kur temperatūra saglabāsies –1…+3 grādu robežās.

Dienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz –1…+5 grādiem.

Tālākās prognozes liecina, ka nākamās nedēļas vidū un beigās gaisa temperatūra gan naktīs, gan dienās nostabilizēsies +2…+8 grādu robežās. Dominēs lēns līdz mērens dienvidu puses vējš un Latviju sasniegs jaunas nokrišņu zonas ar lietu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas