Šis miljonāra dēliņš tiek tiesāts par latviešu meitenes slepkavību; neticēsi, ko viņš esot tagad izdarījis

Par kādas sievietes notriekšanu ar automašīnu, nonāvēšanu un notikuma vietas atstāšanu apsūdzēts dzērumā pie automašīnas Bentley stūres sēdies multimiljonāra dēls.

Trakākais visā šajā ir tas, ka šis vīrietis jau tiek tiesāts par latviešu meitenes Agneses pazušanu un slepkavību. Privātskolu beigušais Vestlijs Kapers šobrīd stājies tiesas priekšā par latvietes Agneses Kļaviņas pazušanu pēc slavenību naktskluba Puerto Banus apmeklējuma, viņš tika arestēts jau tajā pašā vakarā

Tobrīd 30 gadus vecā latvietes Agnese pazuda 2014. gadā 6. septembrī – viņa Spānijā strādāja Marbellas kūrortā par viesmīli. Meitene pēdējoreiz redzēta video kameru novērošanas materiālos, pametot naktsklubu kopā ar diviem vīriešiem, kuri šobrīd tiek tiesāti (kā jau minēts – viens no viņiem ir Vestlijs Kapers)!

Bagāto vecāku atvese un uzdzīvotājs V. Kapers šoreiz esot dzērumā nobraucis triju bērnu māti Fatimu Dorado Paru (40 gadi)! Fatima devās mājās no darba, kad viņu notrieca luksus klases auto.

Aculiecinieki ziņojuši, ka sieviete šķērsojusi brauktuvi pa gājēju pāreju, kad jaudīgs auto uztriecies viņai virsū tik stipri, ka ķermenis pēc sadursmes atradies 30 metru attālumā.

Triju bērnu māte Fatima Dorada Paru

Varas iestāžu rīcībā esošā informācija liecina, ka apsūdzētais liktenīgajā vakarā bija kopā ar draugu Kregu Porteru.
Tiesas pārstāvji apgalvo, ka Kapers tiek nopratināts uz aizdomu pamata par slepkavības izdarīšanu, atsacīšanos palīdzēt cietušajam upurim, braukšanu atrodoties alkohola reibumā, kā arī viltotu dokumentu iesniegšanu.
Drīz pēc nonākšanas slimnīcā sieviete nomira, par spīti ārstu izmisīgajiem centieniem glābt viņas dzīvību.
Arī Kapera draugs Porters tiek vainots Agneses pazušanā 2014. gada 6. septembrī.
zeltene_logo_v1

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas