Skolās būs finanšu mācība

Skolās ieviesīs speciālu mācību kursu par finanšu jautājumiem. Tā kā ir svarīgi celt iedzīvotāju izglītības līmeni par finanšu jomu, viens no pasākumiem šī mērķa sasniegšanā paredz izmaiņas skolu mācību programmā, atklāj Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

«Šobrīd finanšu pakalpojumi ir kļuvuši par ikdienas masu produktu un skolai savlaicīgi jānodrošina zināšanas par to izmantošanu. Par finanšu jomu nepieciešamas plašas zināšanas, lai, izejot no skolas ar pasi rokā, jaunais cilvēks būtu gatavs pieņemt pareizus lēmumus šajā jomā,» intervijā laikrakstam Delovoj Telegraf skaidro Zakulis.

Viņš atklāj, ka mācību kurss ilgs četrus gadus un tiks uzsākts 5.klasē.

Lai gan izmaiņu ieviešanai mācību programmā vajadzīgi trīs gadi, pastāv cerība, ka sadarbībā ar Latvijas Komercbanku asociāciju un Izglītības un zinātnes ministriju to izdosies īstenot ātrāk.

Ref: 102.000.102.2110

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Vismaz beidzot kāda pareiza un pozitīva lieta tiks darīta izglītības sistēmā. Mācīties no 100 vai pat vairāk gadu vecām grāmatām nekam vairs neder. Pasaule attīstās un izglītībai ir jāiet pa pēdām.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas