Sliktie laika apstākļi Vācijā prasa cilvēku dzīvības

Četri cilvēki gājuši bojā un vēl aptuveni simts cietuši orkāna, stipro lietavu un negaisu rezultātā, kas Vāciju pārsteidza aizvadītajās brīvdienās. Kā svētdien, 1.jūlijā, norādījusi policija, slikto laika apstākļu radītie postījumi visā valstī mērāmi vairāku miljonu eiro apmērā.

Trīs cilvēki gājuši bojā piektdien, 29.jūnijā, no zibens spēriena Korbahā, valsts rietumos. Zibens iespēra būdā, kas atradusies golfa laukumā un kurā šīs izklaides cienītāji bija paslēpušies no negaisa. Vēl viena sieviete sestdien, 30.jūnijā, gājusi bojā Bavārijā – vēja nogāzts koks uzkritis virsū automašīnai, kurā viņa atradusies, ziņo ITAR – TASS.

Turklāt 51 cilvēks cietis no zibens spēriena mūzikas festivāla laikā. Viens no cietušajiem hospitalizēts, pārējiem palīdzība sniegta uz vietas un viņu dzīvībai briesmas nedraud.

Tāpat, uz dzelzceļa sliedēm sagāzušos koku dēļ, svētdien, 1.jūlijā, uz vairākām stundām apturēta vilcienu satiksme starp Minheni un Štutgarti. Arī piektdien vilcieni maršrutā Berlīne – Hamburga kursēja pa apkārtceļiem.

Ref: 102.000.103.1987

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas