Slovākijas prezidenta vizītes laikā ierobežos satiksmi Rīgā

Saistībā ar Slovākijas prezidenta Andreja Kiskas (Andrej Kiska) oficiālo vizīti Latvijā otrdien, 18.decembrī, tiks ierobežota satiksme vairākās vietās Rīgā.

Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegt no plkst. 7:00 līdz plkst. 12:00 Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Teātra ielu; no plkst. 7:00 līdz plkst. 12:00 Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, 50 metru garā posmā no Kaļķu ielas virzienā uz Smilšu ielu Brīvības laukumā un no plkst. 7:00 līdz plkst. 17:15 Mūku ielā, pie ēkas Doma laukumā 1, informē Rīgas dome.

Tāpat no plkst. 7:00 līdz plkst. 12:00 Pils laukumā, Pils ielā, posmā no Poļu gātes līdz Pils laukumam un Mazajā Pils ielā, posmā no Daugavas gātes līdz Pils laukumam.

Savukārt no plkst. 9:55 līdz plkst. 10:20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme: Pils laukuma un Muitas ielas krustojumā; Pils laukuma un Torņa ielas krustojumā (pie Latvijas Bankas); Pils laukuma un Citadeles ielas krustojumā; Pils ielas un Poļu gātēs krustojumā.

Nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība no plkst. 9:30 līdz plkst. 21:30 Pils laukumā, no plkst. 11:15 līdz plkst. 12:15 Brīvības laukumā un no plkst. 15:00 līdz plkst. 16:30 pie ēkas Raiņa bulvārī 3.

Militārā policija 18.decembrī no plkst. 09:45 līdz plkst. 12:00 kontrolēs un nepieciešamības gadījumā aizliegs kuģošanas līdzekļu satiksmi Pilsētas kanāla posmā Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas gājēju tilta līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

Tāpat Rīgas dome informē, ka Slovākijas prezidenta oficiālās vizītes laikā Latvijā pie pašvaldības ēkām tiks pacelti valsts karogi. Latvijas valsts karogi šajā datumā tiks pacelti pie Rīgas domes, tās struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām.

Rīgas domē iesaka arī citām juridiskajām un fiziskajām personām pacelt valsts karogu pie to īpašumā esošajām ēkām.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas