Smēķē zāli katru dienu 50 gadus, un šis var notikt arī ar tevi!

Katrīna Hillere izauga Ņujorkā un 18 gadu vecumā pamēģināja savu pirmo džointu. Viņa apgalvo, ka nekas nevarēja viņu sagatavot eiforijai, kurā marihuāna viņu ieveda. Un kopš tā laika Katrīna bijusi tik iemīlējusies ‘zālītē’, ka smēķēja to teju katru dienu.

Šobrīd sievietei ir 68 gadi, un viņa nolēmusi atklāti pastāstīt par to, kāda izveidojusies viņas dzīve. Viņas stāsts varētu pārsteigt gan tos, kuri bieži smēķē marihuānu, gan tos, kuri no tās izvairās kā no mēra.

“Marihuāna ir vienkārši brīnišķīga,” Katrīna stāsta medijam Huffingtonpost. “Tā devusi man pieeju dažādām domām un idejām, par kurām es pati nekad nebūtu iedomājusies.”

Savā jaunajā grāmatā “Vienkārši saki jā: marihuānas memuāri” Katrīna aprakstījusi savus ilgos piedzīvojumus un pārbaudījumus, kuri viņai bijuši jāpārvar kā aktīvai marihuānas smēķētājai valstī, kurā tas ir aizliegts.

Taisnību sakot, Katrīna savos 68 gados ir sasniegusi vairāk nekā lielākā daļa cilvēku jebkad sasniedz. Viņa ir aktīviste, kinorežisore, rakstniece un doktora grāda īpašniece. Un kopā ar visu to viņa arī izaudzinājusi trīs dēlus. Un jā, viņa ir smēķējusi zāli kopā ar viņiem.

Pamazām pasaulē mainās priekšstati par marihuānu. Piemēram, ASV tās lietošana ir legāla jau četros štatos un Vašingtonā. Bet Katrīna cer, ka viņas stāsts paātrinās sabiedrības un valdības viedokļu maiņu tādā apmērā, ka to drīz legalizēs arvien vairāk štatos.

Tātad, kas ar tevi notiktu, ja tu 50 gadus smēķētu marihuānu? Ja tu pārdozētu, protams, sekas var iznākt arī nelabas. Taču pāris dūmu dienā, pēc Katrīnas domām, viņai nākuši tikai par labu.

Avots: huffingtonpost.com

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas