Smilšu savākšanas laikā Pārdaugavas ielās ierobežos automašīnu apstāšanos

Trīs Pārdaugavas ielās tiks uzstādīti pagaidu apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi, lai ielu uzturēšanas dienesti pilnvērtīgi varētu attīrīt brauktuves no ziemas periodā sakrājušajām smiltīm un nogulsnēm, infromē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Jau no pirmdienas, 25.marta, brīdinošie plakāti par gaidāmajām satiksmes organizācijas izmaiņām tiks uzstādīti Anniņmuižas bulvārī pāra numuru pusē no Bebru ielas līdz Jūrmalas gatvei, Zentenes ielā pāra numuru pusē visā garumā un Kleistu ielā pāra numuru pusē no Anniņmuižas bulvāra līdz Kurzemes prospektam, atzīmē domē.

Autovadītāji aicināti ievērot šīs pagaidu ceļa zīmes ar apstāšanās un stāvēšanas aizliegumiem, lai ielu tīrāmā tehnika varētu savākt ziemā sakrājušos putekļus un smiltis. Satiksmes ierobežojumi būs īslaicīgi un tie tiks atcelti, tiklīdz ielas tiks attīrītas no smiltīm.

Ik pavasari ielu uzturēšanas dienesti veic ziemā uzkrājušos smilšu savākšanu no ielām un tiltiem. Šobrīd smilšu novākšana un izvešana uzsākta ielās ar intensīvu satiksmi un sabiedriskā transporta kustību. Vispirms tiek savāktas un izvestas smiltis, tad ikdienas uzturēšanas darbu ietvaros attīrītajās ielās tiks veikta tīrīšana izmantojot tehniku ar mitrinātāju, atzīmē domē.

Rīgā ielu uzturēšanas darbus veic P/S Daugavas labā krasta uzturētājs un P/S Daugavas kreisā krasta uzturētājs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas