Šodien ziedojot asinis Arēna Rīga, donori varēs saņemt bezmaksas biļeti uz hokeju

17.decembrī Valsts asinsdonoru centrs (VADC) dosies izbraukumā uz Arēna Rīga, kur vakarā norisināsies hokeja komandas Rīgas Dinamo spēle ar Magņitogorskas Metallurg, informē VADC pārstāvis Jānis Vecvagars.

Izbraukums norisināsies vestibilā pie B ieejas no plkst. 16.00 līdz 19.30. Katrs donors, kurš būs ziedojis asinis, ne tikai izglābs trīs cilvēku dzīvības, bet arī saņems ielūgumu uz Rīgas Dinamo vakara spēli. «Visus gribētājus aicinām ierasties savlaicīgi,» saka Vecvagars.

Hokeja komandas Rīgas Dinamo un VADC sadarbība notiek kopš 2014.gada. Jau piekto sezonu reizi mēnesī pirms spēles kopīgi tiek rīkota Dinamo Donoru diena. 2018.gadā šo izbraukumu laikā asinis ir ziedojuši 153 cilvēki.

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) īpaši aicina atsaukties B un 0 rēzus negatīvo, kā arī A un 0 rēzus pozitīvo asins grupu donorus. Ar nosacījumiem, kuri jāņem vērā, lai kļūtu par asins donoru, var iepazīties VADC mājaslapā: https://www.vadc.lv/donoriem/vai-vari-ziedot. Atgādinām, lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Asins donori aicināti sekot līdzi jaunākajai informācijai VADC mājaslapā vai sazināties, zvanot 80000003.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas