Šogad Latvijā reģistrēti vairāk nekā 1 500 kūlas ugunsgrēku

Lai gan kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods, šogad reģistrēti jau 1 502 kūlas ugunsgrēki. Šogad uguns dzīvību laupījusi jau 30 cilvēku dzīvības, informē Valsts ugunsdzēsības un drošības dienests (VUGD).

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26.aprīļa pulksten 6.30 līdz 27.aprīļa pulksten 6.30, VUGD ir saņēmuši 44 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bijuši maldinājumi.

Trešdien, 26.aprīlīm dzēsti seši kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 6,3 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Iecavas novadā un Dunduru ielā Daugavpilī, kur abos gadījumos pērnā zāle dega 3 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, malka, siens, elektrības instalācija, veļas mazgājamā mašīna, starpstāvu pārsegums, dārza māja, šķūnis, sodrēji četru ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, vēsta VUGD.

Ref: 225.000.103.727

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas