Somijā atļaus pasākumus līdz 500 apmeklētājiem «uz rīkotāju atbildību»

Ilustratīvs attēls

Somijā paredzēts no 1.jūnija atļaut rīkot publiskus pasākumus ar ne vairāk kā 500 apmeklētājiem, ja vien rīkotāji uzņemas atbildību par COVID-19 piesardzības noteikumu nodrošināšanu, vēsta Somijas sabiedriskais medijs YLE.

Otrdien, 19.maijā, Somijas Valsts Reģionālo administratīvo aģentūru tīkla pārstāvji norādījuši, ka no vasaras sākuma, kad valdība mīkstinās ārkārtas ierobežojumus, pieļaujot pasākumus līdz 500 apmeklētājiem, atbildība pāries pie pasākumu rīkotājiem.

Lasiet arī: Bargā Lietuva atļaus pasākumus līdz 29 cilvēkiem un bērnudārzu darbību

Galvenie noteikumi, kas Somijas pasākumu rīkotājiem būs jāizpilda, ka, piemēram, koncerta apmeklētāji ietur drošu distanci viens no otra un ka tie ievēro higiēnas noteikumus.

Gandarījumu par varasiestāžu izrādīto uzticēšanos pauduši Somijas kino nozarē strādājošie. Somijas Filmu kameras pārstāvis Aku Jākola (Aku Jākola) komentējis YLE, ka kinoteātri valstī sākuši gatavoties skatītāju drošības nodrošināšanai.

Tikmēr vērienīgu koncertu rīkotāji pauduši vilšanos.

«Tas nozīmē, ka šovasar nebūs festivālu,» vērtējis koncertaģentūras No Fear Agency and Promotion pārstāvis Vesa Ristimeki (Vesa Ristimäki), vēsta YLE. «Koronavīrusa situācija visai uzņēmējdarbībai ir viena liela vilšanās.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas