Šonedēļ būs silts un saulains laiks

Šajā nedēļā ievērojami nokrišņi un pērkona negaisi netiek prognozēti. Pūtīs lēns līdz mērens vējš, biežāk izklīdīs mākoņi un uzspīdēs saule, bet nedēļas nogalē gaiss iesils līdz +19…+24 grādiem (pēc Celsija).

Darba nedēļas sākumā pārsvarā gaidāms saulains laiks, tomēr pa laikam debesis aizklās arī mākoņi, kas vietām nesīs īslaicīgu lietu. Lai arī dažviet var uzlīt intensīvāk, pērkona negaisi nav gaidāmi. Gaisa temperatūra diennakts gaišajās stundās būs +17…+22 grādu robežās, bet naktīs tā daudzviet pazemināsies līdz +8…+12 grādiem, vien piekrastes rajonos būs par pāris grādiem siltāks.

Darba nedēļas vidū, virs Krievijas dienvidrietumiem esoša ciklona ietekmē pār Latvijas teritoriju virzīsies mākoņu zona, tāpēc saule spīdēs mazāk, tomēr ievērojami nokrišņi netiek prognozēti. Neskatoties uz to, ka vējš iegriezīsies no ziemeļiem,

dienās temperatūra saglabāsies +18…+23 grādiem, bet naktis kļūs pat nedaudz siltākas – gaiss atdzisīs vien līdz +12…+15 grādiem.

Sākoties nedēļas nogalei, mākoņi pakāpeniski izklīdīs un valstī ieplūdīs siltāka gaisa masa, līdz ar to brīvdienās nokrišņi nav gaidāmi un daudzviet debesis būs skaidri zilas.

Spoži spīdot saulei, gaiss iesils līdz +21…+26 grādiem, bet diennakts tumšajās stundās termometra stabiņš nenoslīdēs zem +10 grādu atzīmes. Ievērojami paaugstināsies arī ūdens temperatūra, vietām līča piekrastē sasniedzot pat +20 grādus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas