Olimpiskās spēles jau šovakar; delegācijas parādē sarindos pēc kirilicas alfabēta

Soču ziemas olimpisko spēļu atklāšanas parādē valstu delegācijas piektdien, 7.februārī, būs sarindotas pēc kirilicas alfabēta. Latviju atklāšanas parādē arēnā Fišt pārstāvēs 63 dalībnieki – sportisti, treneri un tehniskie darbinieki.

Latvijas delegācija parādē būs 39. no 88 komandām, informē Latvijas sabiedrisko mediju interneta ziņu portāls lsm.lv.

Atklāšanas parādē Latvijas komanda soļos dzeltenajās jakās un brūnajās ziemas biksēs, kā arī rakstainajās cepurēs, cimdos un šallēs. Latvijas karognesējs būs hokeja izlases kapteinis Sandis Ozoliņš.

Atklāšanas ceremoniju, kas sāksies neilgi pēc plkst. 18 pēc Latvijas laika, varēs redzēt LTV1 un LTV7 televīzijā. Ceremoniju paredzēts sākt plkst. 20:14 pēc vietējā laika (plkst. 18:14 pēc Latvijas laika).

Līdz 23.februārim vairāk nekā 2 800 sportistu no 88 valstīm sacentīsies 15 sporta veidos par 98 medaļu komplektiem. Pirmie medaļnieki kļūs zināmi sestdien.

Latvija kā neatkarīga valsts ziemas olimpiskajās spēlēs startēs 10.reizi. Delegācijā ir iekļauti 58 atlēti deviņās disciplīnās – ātrslidošanā, biatlonā, bobslejā, distanču slēpošanā, hokejā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un šorttrekā. Latvijas delegācijā ir arī 28 treneri un apkalpojošie darbinieki.

Olimpisko spēļu atklāšanas dienā sacensības nav paredzētas, taču vairākiem Latvijas sportistiem būs treniņi. Soču ledu apgūs ātrslidotājs Haralds Silovs un šorttrekists Roberto Puķītis, treniņbraucienus turpinās kamaniņu sportisti, kā arī trenēsies biatlonisti Andrejs Rastorgujevs un Žanna Juškāne.

102.000.102.6556

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas