Spānijā dienas laikā no COVID-19 miruši 838 cilvēki

Kapsētas aina Madridē

Spānijā diennakts laikā līdz svētdienai, 29.martam, no COVID-19 izraisītām komplikācijām ir miruši 838 cilvēki. Tikmēr Itālijā otro dienu pēc kārtas sarucis letālo saslimšanas gadījumu skaits, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Spānijā līdz svētdienai no bīstamās infekciju slimības ir miruši 5 690 cilvēki, bet inficējušies ir kopskaitā 72 248 iedzīvotāji.

Vēl vairāk nāves gadījumu Eiropas un visas pasaules kontekstā ir tikai Itālijā. Tur saskaņā ar varasiestāžu oficiālo informāciju no COVID-19 izraisītām komplikācijām līdz svētdienai ir miruši 10 023 cilvēki, bet inficējušies 92 472.

Spānijas veselības ārkārtas situāciju centra vadītājs Fernando Simons (Fernando Simón) komentējis, ka epidēmijas situācija valstī stabilizējas, tomēr «galvenā problēma ir nodrošināt, lai nebūtu pārslogotas intensīvās aprūpes nodaļas [ārstniecības iestādēs]».

Spānijā no pirmdienas, 30.marta, likts uz nākamajām divām nedēļām palikt mājās visiem strādājošiem, kuri nav iesaistīti pirmās nepieciešamības pakalpojumu un preču nodrošināšanā, ziņo The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas