Spānijā koronavīrusa upuru vairāk nekā Ķīnā

Jaunā koronavīrusa nāves gadījumu skaits Spānijā ir pārsniedzis Ķīnas oficiālo upuru skaitu, tādēļ Spānija kļuvusi par COVID-19 otro vissmagāk skarto valsti pasaulē aiz Itālijas, ziņo britu raidorganizācija BBC.

Spānijas varasiestāžu dati, kas publicēti trešdien, 25.martā, liecina, ka iepriekšējās diennakts laikā valstī no COVID-19 komplikācijām miruši 738 cilvēki. Kopskaitā Spānijā letālo gadījumu skaits sasniedzis 3 434, bet saslimšanas gadījumu skaits – 39 673. Smagākā situācija ir Spānijas galvaspilsētā Madridē, bet šonedēļ strauja slimības izplatība novērota arī Barselonā, Katalonijas reģionā.

Salīdzinājumam – Ķīnas oficiālie dati rāda, ka apstiprinātu saslimšanas gadījumu līdz trešdienai bijis 81 847, tostarp letālo slimības gadījumu 3 287.

Eiropā vissmagāk klājas Itālijai, kur līdz trešdienai no slimības miruši 6 820 cilvēki, iepriekšējās dienas laikā dzīvību zaudējot 683 cilvēkiem.

Pasaulē citas valstis ar vairāk nekā tūkstoti nāves gadījumu no COVID-19 komplikācijām ir Irāna (1 934), Francija (1 100) un ASV, liecina Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra un ASV Džona Hopkinsa Universitātes dati, kā tos citē BBC.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas