Spānijas reģionos atkārtoti ievieš karantīnu

Spānijas ziemeļrietumos un ziemeļrietumos slimības COVID-19 uzliesmojums licis varasiestādēm atkārtoti ieviest vietēja mēroga karantīnas pasākumus, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Galīcijas reģionā Atlantijas okeāna piekrastes teritorija A Marina no svētdienas, 5.jūlija, pusnakts līdz piektdienai, 10.jūlijam, ir pasludināta par norobežotu no ārpasaules. Iebraukt apvidū ar aptuveni 70 000 cilvēku un izbraukt no tā atļauts tikai cilvēkiem, kuri dodas uz darba vietām, kā arī kravas transportam un operatīvajiem dienestiem.

Dienu iepriekš līdzīgi bijušas spiestas rīkoties varasiestādes Katalonijā, Spānijas ziemeļaustrumos.

Katalonijas reģionālās valdības vadītājs Kvims Torra (Quim Torra) paziņoja, ka ko sestdienas, 4.jūlija, nevienam netiks ļauts iebraukt vai izbraukt no Segrijas apgabala Barselonas tuvumā, kur dzīvo aptuveni 210 000 cilvēku, raksta BBC.

Spānijā kopumā COVID-19 epidēmija tiek uzskatīta par pārvarētu un kontrolētu, un valsts ir atvērusi savas robežas ar citām ES dalībvalstīm. Līdz svētdienai no jaunā koronavīrusa izraisītām komplikācijām miruši 28 385 cilvēki, bet pēdējās divās nedēļās inficēšanās apstiprināta 4 273 spāņiem, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas