Spānijas vecākā sieviete uzveic koronavīrusu 113 gadu vecumā

Ilustratīvs attēls

Spānijā kāda 113 gadus veca dāma, kuru uzskata par gadiem bagātāko sievieti valstī, ir izslimojusi COVID-19, tā paziņojušas spāņu amatpersonas, kā paziņojumu citē britu raidorganizācija BBC.

Marija Branjasa (Maria Branyas) ir dzimusi 1907.gadā Meksikā un dzīvo Olotas pilsētā, Spānijas autonomajā reģionā Katalonijā. Iepriekšējos 20 dzīves gadus viņa pavadījusi pansionātā.

Kad martā Spānijā tika ieviesta karantīna, Branjasas kundzei tika konstatēta inficēšanās ar jauno koronavīrusu. Viņa vairākas nedēļas pavadīja izolācijā, piedzīvoja vieglus saslimšanas simptomus un viņas organisms spēja uzveikt vīrusa infekciju, kas Spānijā paņēmusi ļoti daudz dzīvību.

«Tagad, kad viņa ir atlabusi, viņa ir brīnišķīga.

Viņa vēlas runāt, skaidrot, izteikt savas domas – tā atkal ir viņa pati,» mikroemuāru vietnē Twitter rakstījusi Marijas Branjasas meita, vēsta BBC.

Spānijā līdz otrdienai, 12.maijam, saslimšana ar COVID-19 apstiprināta 227 436 cilvēkiem, no kuriem no slimības komplikācijām ir miruši 26 744 iedzīvotāji, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas