Spēcīgā vēja dēļ elektroapgāde traucēta apmēram 14 000 Sadales tīkla klientu

Kopumā elektroapgādes traucējumi ir aptuveni 14 000 klientu visā Latvijā un AS Sadales tīkls strādā pastiprinātā režīmā, lai operatīvi atjaunotu klientiem elektroenerģijas piegādi.

Sadales tīls norāda, ka mobilizētas 214 brigādes ar 552 elektromontieriem, specializētā tehnika un par iespējamajiem elektrotīkla bojājumiem informētas pašvaldības.

Atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozēm 16.aprīlī Latviju šķērso spēcīgs vējš. Valsts teritorijas lielākajā daļā vēja brāzmas sasniedz spēku 20–22m/s, bet valsts austrumos tas pastiprināsies līdz 25 m/s. Ap plkst. 14.00 lielākos elektrotīkla bojājumus vējš izraisījis Latgalē un Vidzemē, un atbilstoši vēja pārvietošanās virzienam situācija var būt mainīga, stāsta uzņēmumā.

Klienti par elektroapgādes traucējumiem tiek informēti ar īsziņas vai e-pasta palīdzību un informācija par reģistrētajiem elektrotīkla bojājumiem ir redzama mājaslapā sadalestikls.lv esošajā Digitālajā kartē. AS Sadales tīkls aicina elektrolīniju tuvumā ievērot elektrodrošības pasākumus un par bīstamām situācijām informēt, zvanot uz bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas