SPKC aicina kafejnīcas izvietot īpaši sagatavotas norādes Sargāsim cits citu!

Lietotnes Apturi Covid izstrādātāji un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sagatavojuši izdrukājamas norādes, ko pulcēšanās vietu organizatori, piemēram, sabiedriskās ēdināšanas, izklaides vietu un veikalu īpašnieki, kā arī privātu pasākumu rīkotāji var izvietot savās telpās vai pasākumu norises vietās, vēsta SPKC.

«Kā liecina nesenie notikumi, viens COVID-19 inficētais var izraisīt uzliesmojumu gan iestādes apmeklētāju, gan darbinieku vidū, tādējādi apturot iestādes darbu uz vairākām dienām, kamēr tiek gūta pārliecība par savu darbinieku veselības stāvokli un tiek dezinficētas telpas. Tādēļ mūsu visu interesēs ir būt atbildīgiem, apmeklējot sabiedriskas vietas, tai skaitā izklaides pasākumus, ievērot distancēšanos, roku higiēnu un savā telefonā turēt ieslēgtu Apturi Covid lietotni,» skaidro SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Izdrukājamo norāžu failus jebkurš bez maksas var iegūt šeit un izvietot savās telpās labi pamanāmās vietās. Norādes tiks izvietotas arī 26 pasažieru pārvadātāju, piemēram, AS Pasažieru vilciens, AS CATA, AS Nordeka, AS Rīgas Taksometru parks, SIA Tukuma auto, SIA Jēkabpils autobusu parks u.c. autobusos, kā arī 32 autoostās visā Latvijā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas