Sporta apakškomisiju vadīs Sandis Riekstiņš

13.Saeimas deputāts Sandis Riekstiņš

Otrdien, 8.janvārī, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja amatā ievēlēts Sandis Riekstiņš (JKP), savukārt par apakškomisijas sekretāru – Raimonds Bergmanis (ZZS), informē Saeimas Preses dienestā.

Apakškomisijā strādās arī deputāti Aldis Adamovičs (JV), Uldis Augulis (ZZS), Iveta Benhena-Bēkena (KPV LV), Uldis Budriķis (JKP), Aleksandrs Kiršteins (VL–TB/LNNK), Ivans Klementjevs (S), Edgars Kucins (S), Ainars Latkovskis (JV), Romāns Naudiņš (VL–TB/LNNK), Ralfs Nemiro (KPV LV), Artis Pabriks (AP), Ēriks Pucens (KPV LV), Ivars Puga (KPV LV), Jānis Vitenbergs (KPV LV) un Reinis Znotiņš (JKP).

Sporta apakškomisija veidota, lai padziļinātu Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu sporta jomā. Sporta jomas aktuālie jautājumi tika skatīti arī iepriekšējos sešos Saeimas sasaukumos izveidotā tāda paša nosaukuma apakškomisijā.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija var ievēlēt no saviem locekļiem ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas