Starp Baltijas valstīm Igaunijai vislielākās izredzes iekļūt Eirovīzijas finālā

Koits Toms un Laura Peldvere

Pastāv 65% iespējamība, ka latviešu izpildītāji varēs demonstrēt muzikālo priekšnesumu uz fināla Eirovīzijas skatuves sestdien, 13.maijā, bet Igaunijai – 75%, prognozē Triobet bukmeikeri.

Šogad Ukrainā, Kijevā norisināsies 62. ikgadējais Eirovīzijas dziesmu konkurss.  Garantēta vieta Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā ir tikai sešām valstīm – Francijai, Itālijai, Lielbritānijai, Spānijai, Ukrainai un Vācijai.

Savukārt pārējām dalībvalstīm, par vietu finālā nepieciešams sacensties piedaloties kādā no pusfināla kārtām. Visu trīs Baltijas valstu pārstāvjiem nepieciešams sacensties par iekļūšanu finālā, bukmeikeri norāda, ka Latvijas un Igaunijas pārstāvjiem ir vislielākās izredzes turpināt dalību konkursā.

Pirmajā Eirovīzijas atlases kārtā 9.maijā, pašmāju grupa Triānas Parks kopā ar septiņpadsmit citu valstu pārstāvjiem cīnīsies par iekļūšanu finālā. Pēc Triobet bukmeikeru uzskatiem, grupai Triānas Parks ar dziesmu Line ir visai pārliecinošas izredzes. 

Savukārt Igaunijas pārstāvjiem, kas piedalīsies otrajā pusfinālā 11.maijā, bukmeikeri prognozē vēl pārliecinošāku iznākumu. Kaimiņvalsts pārstāvjiem Koitam Tomam (Koit Toome) un Laurai Peldverei (Laura Põldvere) ar dziesmu Verona, pēc prognozēm pastāv 75% iespējamība kvalificēties finālam.

«Pagājušajā gadā Lietuvas pārstāvji demonstrējs salīdzinoši labu sniegumu, iegūstot devīto vietu. Diemžēl šogad, pēc bukmeikeru prognozēm, Lietuvai ir mazāka iespējamība pārkāpt pusfināla slieksni un nonāk finālā. Tālākai dalībai dziesmu konkursā,» komentē pārstāvji. 

Triobet bukmeikeri Lietuvai piešķīruši tikai 20% iespējamību. Kaimiņvalsts par 2017.gada Eirovīzijas pārstāvi ir izvēlējušies akustiski elektroniskās mūzikas grupu Fusedmarc, kas otrajā pusfinālā izpildīs dziesmu Rain of Revolution.

BNN jau ziņoja, ka Ukrainas drošībnieki noteikuši aizliegumu dziedātājai, kura uzvarējusi popmūzikas konkursa «Eirovīzija» Krievijas nacionālajā atlasē, ieceļot Ukrainas teritorijā.

Lēmums liegt dziedātājai Jūlijai Samolovai ieceļot Ukrainā nākamos trīs gadus, nozīmē, ka Krievijas pārstāve nevarēs piedalīties dziesmu konkursa finālā, kas maijā notiks Kijevā

Ref:224.000.103.824

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas