Stena Line atklāj jaunu prāmju maršrutu uz Somiju

Stena Line sāk darbību Somijas tirgū ar jaunu maršrutu no Nīnashamnas Zviedrijā uz Hanko Somijā, informē uzņēmumā.

Jaunais maršruts ir nākamais solis Stena Line plānā nostiprināt savas pozīcijas Baltijas jūrā. Sākot no februāra, jaunajā maršrutā kursēs prāmis Urd, bet 2022.gada maijā tam pievienosies prāmis Stena Gothica, tādējādi nodrošinot reisus katru dienu no Nīnashamnas un Hanko ostām.

Prāmju Urd un Stena Gothica ietilpība ir 1 600 līnijmetri un 186 pasažieri. Prāmju izvietošana jaunajā maršrutā ir daļa no Stena Line investīcijām plašajā Baltijas jūras reģionā, kas paredz arī divu pilnīgi jaunu E-Flexer prāmju izvietošanu maršrutā Ventspils–Nīnashamna un kapacitātes palielināšanu maršrutā Karlskrūna–Gdiņa ar nesen pārbūvētajiem, pagarinātajiem prāmjiem Stena Scandica un Stena Baltica.

Nīnashamna–Hanko maršruta prāmji un kursēšanas grafiks ir veidots, koncentrējoties uz kravu pārvadājumiem, tomēr pasažieru pārvadājumi tiek plānoti ar otrā prāmja Stena Gothica ieviešanu maršrutā 2022.gada maijā, ja tirgū būs vērojams pieprasījums. Ikdienas satiksme no Ventspils Latvijā uz Zviedriju un Norvik ostas atrašanās vieta Nīnashamnā ļaus ceļotājiem atklāt Somiju kā jaunu ceļojumu galamērķi.

«Ar mūsu jauno maršrutu starp Hanko un Nīnashamnu, mēs ievērojami paplašinām un nostiprinām savas pozīcijas Baltijas jūrā. Augot kopā ar saviem klientiem, mēs investējam jaunā pakalpojumā, lai apmierinātu kravu pārvadājumu klientu pieaugošo pieprasījumu pēc pārvadājumiem Baltijas jūras austrumu daļā un ārpus tās,» saka Stena Line izpilddirektors Niklass Mortensons (Niclas Mårtensson).

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas