Stradiņa slimnīca plāno izmantot 91 miljonu eiro jaunā korpusa būvniecības turpināšanai

VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” jaunais korpuss

SIA Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca plāno pretendēt uz finansējumu 91 068 678 eiro apmērā, lai izmantotu to slimnīcas jaunā korpusa būvniecības turpināšanai, informē slimnīcas pārstāve Lāsma Sīle.

Sīle norādīja, ka summa ir otrās projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros pieejamais kopējais attiecināmais finansējums, kas sastāv no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAD) finansējuma 64 334 618 eiro apmērā, nacionālā finansējuma 26 734 060 eiro apmērā un slimnīcas finansējuma – 4 449 849 eiro.

Pēc Sīles paustā, paredzēts, ka projekta laikā līdz 2023.gada pirmajam ceturksnim tiks veikta ēkas būvprojekta izstrāde un ekspertīze, būvniecība, tās autoruzraudzība un būvuzraudzība, kā arī telpu aprīkošana ar mēbelēm un informācijas un medicīnas tehnoloģijām.

Jaunā korpusa otrās kārtas uzbūvēšana noslēgtu visa A korpusa būvniecību, ļaujot efektīvi izmantot visas jauniegūtās infrastruktūras priekšrocības, kas tiešā veidā nodrošinātu atbilstību augstai ārstniecības un aprūpes kvalitātei un funkcionalitātei, skaidro Sīle.

Jau ziņots, ka ieguldījumiem veselības aprūpes infrastruktūrā valsts SIA Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ir paredzēts vairāk nekā 91 miljons eiro, no tiem 64 miljoni – no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF), informē Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA).

CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu slimnīcai sagatavot un iesniegt projekta iesniegumu ERAF līdzfinansējuma saņemšanai. ERAF atbalsts paredzēts, lai uzlabotu kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru.

Ar ERAF līdzfinansējumu ārstniecības iestādē var veikt būvdarbus, iegādāties tehnoloģijas un attīstīt infrastruktūru kvalitātes nodrošināšanas sistēmas ieviešanai.

Ref: 225.000.103.845

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas