Strasbūras terorists atrasts un nonāvēts apšaudē ar policiju

Francijas policija ir atradusi un apšaudē neitralizējusi vīrieti, kurš turēts aizdomās par terorakta sarīkošanu Ziemassvētku tirdziņā Strasbūras pilsētā, kur nogalināti divi un ievainoti 12 cilvēki.

Kā vēsta franču ziņu aģentūra AFP, 29 gadus vecais Šerīfs Šekats (Cherif Chekatt) gājis bojā ceturtdien, 14.decembrī, Strasbūrā, tā noslēdzot viņa meklēšanas operāciju, kurā kopš otrdienas, 11.decembra, terorakta Strasbūrā bijuši iesaistīti vairāk nekā 700 franču policisti un drošībnieki.

Francijas iekšlietu ministrs Kristofs Kastanē (Christophe Castaner) paziņojis, ka Šekats ceturtdien pamanīts uz ielas viņa dzimtajā Strasbūras pilsētas rajonā, Noidorfā. Policisti vērsušies pie viņa ar jautājumiem, bet vīrietis izvilcis ieroci un sācis uz tiem šaut.

«Viņi nekavējoties atklāja uguni un neitralizēja uzbrucēju,» norādījis Francijas iekšlietu ministrs.

Atbildību par otrdienas terorakta sarīkošanu ir uzņēmies grupējums «Islāma valsts». Tā pārstāvji Twitter vietnē norādījuši, ka par teroraktu aizdomās turētais «ir viens no «Islāma valsts» karavīriem un īstenoja operāciju, atsaucoties uz aicinājumiem uzbrukt to valstu pilsoņiem, kuras vēršas» pret grupējumu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas