Stundām stāvēt ledū – Lietuvā šādā disciplīnā uz pasaules rekordu tiecies «ledus vīrs»

Plašajā Ginesa pasaules rekordu sarakstā ir arī atrašanās līdz zodam ledus kluču kastē. Šajā disciplīnā pasaules rekordu aizvadītajā nedēļas nogalē centies pārspēt kāds lietuvietis, kurš galvaspilsētas centrā vairākas stundas spītējis tai ietekmei, kādu uz cilvēka organismu atstāj ledus, ilgstoši saldējot kailu ādu, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Apbrīnojami izturīgais kungs ir Valerijans Romanovsks (Valerijanas Romanovskis), kurš Lietuvā ir iesaukts par «ledus vīru». Sestdien, 23.oktobrī, viņš savu triku izpildīja ar ledus klučiem piebērtā kastē. Tās vidū viņš pavadījis vairāk nekā trīs stundas.

Lasiet arī: Nedēļa Lietuvā: Ekonomikā 5,2% kāpums, sākta pirmā 5G izsole, jauna vēstniecība Dienvidkorejā

Notikumu klātienē novēroja arī Ginesa pasaules rekordu komisijas pārstāvji. Lai arī Romanovsks atradies ledū ilgāku laiku nekā pašreizējais rekorda īpašnieks, būs vajadzīgs laiks, lai tiktu apstiprināts jaunais pasaules rekords.

Līdzšinējais rekords pieder Francijas medicīnas darbiniekam Romēnam Vanendorpam (Romēns Vanendorps). Viņš 2020.gada decembrī līdzīga ledus krāvuma ieskauts izturēja divas stundas un 35 minūtes.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1527668/lithuanian-man-challenges-world-record-immersing-himself-in-ice-cubes

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas