Sudraba dibina tautas kustību No sirds Latvijai; aicina līdzdarboties Kūtri

Ingūna Sudraba

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba, kura pērn novembrī paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā, šā gada 28.janvārī dibinājusi biedrību tautas kustība No sirds Latvijai, liecina SIA Firmas.lv informācija.

Biedrībā ir divas amatpersonas – pati Sudraba un Diāna Novicka.

Kustības juridiskā adrese ir daudzdzīvokļu mājas nams Zolitūdē. Biedrības darbības mērķu ir daudz – sākot ar solījumu strādāt sabiedrības labā un ar savu personīgo piemēru stiprināt savstarpējo cieņu un mīlestību un beidzot ar solījumu rūpēties par unikālu, nestandarta produktu un pakalpojumu attīstību, raksta portāls lsm.lv.

Līdz šim publiski nav izskanējuši bijušās Valsts kontrolieres iespējamo domubiedru vārdi.

Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju, Sudraba aicinājusi savam domubiedru pulkam pievienoties Satversmes tiesas priekšsēdētāju Gunāru Kūtri. Viņš apstiprina informāciju, sakot, ka komentārus par savu izvēli varēs sniegt mēneša beigās, kad būs beidzies viņa pilnvaru termiņš tiesā.

Jau ziņots, ka bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba pērn 27.novembrī speciāli sasauktā preses konferencē paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā. Viņa gan atzina, ka viņas mērķis nav pašai vadīt tautas kustību un cilvēkiem ir jāorganizējas pašiem.

Sudraba iepriekš aģentūrai LETA stāstījusi, ka šā gada februāra sākumā plāno rīkot plašāku pasākumu, kurā izstāstīs par kustības mērķiem, plāniem un plānotajām darbībām.

Viņa atteicās atklāt, ar kādiem cilvēkiem patlaban darbojas kopā – tas esot jāatklāj pašiem cilvēkiem, ja viņi to vēlas.

Bijusī valsts kontroliere uzskata, ka tā būtu neētiska rīcība, ja viņa nosauktu šos cilvēkus pret viņu gribu, ja viņi nav deleģējuši viņu to darīt. Tomēr viņa atzina, ka šie cilvēki nāk no dažādām nozarēm un daļa no viņiem būs satiekama arī pasākumā, kas tiek plānots februāra sākumā.

Plašāku informāciju Sudraba atteicās izpaust, norādot, ka joprojām uzskata, ka tādas lietas ir jāatklāj visiem reizē, nevis atsevišķi. Pagaidām arī nav zināms konkrēts datums, kad Sudraba nāks klajā ar nākamo paziņojumu.

Ref:103.000.103.5035

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas