Tallina ģimenēm un bērniem apmaksā garīgās veselības un attiecību terapijas pakalpojumus

Tallinas pašvaldība ir par vairāk nekā 100 000 eiro palielinājusi finansējumu ģimeņu un bērnu psihologa konsultācijām, lai palīdzētu uzlabot iedzīvotāju garīgo veselību, ko pastiprināti ietekmējusi dzīve koronavīrusa krīzē, vēsta Igaunijas raidorganizācija ERR.

Trešdien, 12.maijā, Igaunijas galvaspilsētas pašvaldības priekšsēdētāja vietniece Betina Beškina (Betina Beškina) skaidrojusi, ka aizvadītais gads ir bijis ļoti sarežģīts visiem un ir ietekmējis cilvēku garīgo veselību un labklājību.

Lasiet arī: Iedzīvotāji ar psihiskās veselības sarežģījumiem var saņemt valsts apmaksātas psihologu konsultācijas

«Pastāv pieaugoša nepieciešamība pēc psiholoģiskās palīdzības bērniem un ģimenēm, bet diemžēl pakalpojums ne vienmēr ir pieejams saprātīgā laikā. Piemēram, mūsu bērnu aizsardzības speciālisti iesaka ģimenēm vērsties pie mūsu līguma partnera, Igaunijas Evanģēliski luteriskās baznīcas Ģimenes centra, taču tur šobrīd rindas uz pakalpojumu ir turpat trīs mēnešu garumā,» skaidrojusi pašvaldības amatpersona.

Lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, Tallinas pašvaldība nolēmusi piešķirt papildu 1 07 888 eiro bērnu un ģimeņu psiholoģiskā atbalsta sniegšanai. Tas ļaus gan minētajam krīzes centram palielināt darbinieku skaitu, gan iedzīvotājiem doties pie privātiem psihologiem un ģimenes un bērnu terapijas sniedzējiem, vēsta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas